Kde investujete najviac času a peňazí?

Viete kde vaša spoločnosť investuje najviac času a peňazí? Dobrý časový a projektový manažment zvýši produktivitu práce a odhalí slabé miesta vo firme. Viem o čom hovorím. V minulosti sme sa sami čoraz častejšie dostávali do situácie, že sme začali strácať prehľad o čase strávenom na projektoch, servisoch, o nákladoch spojených s vykonávaním našej práce.

Preto sme vytvorili Clevork – aplikáciu, pomocou ktorej si firma a zamestnanci pohodlne sledujú odpracovaný čas na projektoch.
Presné dáta znamenajú jednoduchšiu fakturáciu, spravodlivejšie odmeňovanie zamestnancov a lepší odhad budúcich nákladov projektu.

Vyskúšajte Clevork zdarma

Clevork

Vďaka tomu, že sme vyriešili vlastný problém, sme však zároveň dokázali porozumieť tomu, čo firmy, ktoré nemajú prehľad o produktivite a odpracovaných hodinách svojich zamestnancov, naozaj potrebujú.

 

Výhody Clevorku

 • Čo sa meria, sa aj dokončí –  S Clevorkom máte prehľad o každom členovi tímu:
 • 1. koľko sa venoval danej aktivite, projektu, klientovi
  2. ktorý člen tímu je plne vyťažený a kto naopak má kapacitu
  3. v akej fáze sa nachádza projekt, na ktorom pracujete
 • Mobilná aplikácia s geolokáciou
  Zapisujte si svoje aktivity priamo v teréne. Zároveň máte z mobilu alebo tabletu prehľad aj o dochádzke a pracovných aktivitách svojich kolegov.
 • Plánovanie úloh
  Naplánujte vášmu tímu pracovný týždeň dopredu. Napríklad pred vašou dovolenkou, alebo ako pomôcku pre nového zamestnanca, ktorý ešte nie je zorientovaný.
 • Výkazy a súhrnne správy
  Okamžitá tvorba grafov, tabuliek a prehľadov z vložených dát a možnosť ich exportu do Excelu alebo ako PDF.
 • Automatická synchronizácia času
  Ak veľa cestujete lietadlom poteší vás automatická zmena času pri preletoch časovými pásmami a možnosť zapisovať a merať svoje aktivity aj offline.

Preciso

Clevork je možné prepojiť s našim dochádzkovým terminálom Preciso, s dotykovým displejom a integrovanou čítačkou ID kariet.
Okrem toho je možné ho prepojiť aj s vašim podnikovým softvérom, napríklad SAP alebo podobnými.

Dobrý časový a projektový manažment zvýši produktivitu práce a odhalí slabé miesta vo firme. Vyskúšajte Clevork zadarmo a po mesiaci si porovnajte výsledky.

17 rokov skúseností

Už od roku 1999 pracujeme na projektoch z oblasti automatizácie technologických procesov, nasadzovania prostriedkov informačných technológií a návrhu a inštalácie dochádzkových a prístupových systémov.

Naša spoločnosť je zmluvným partnerom firmy Schneider Electric, autorizovaným partnerom Honeywell Process Solutions pre komplexné dodávky ich produktov, regionálnym partnerom KABA a výhradným distribútorom produktov firmy MatrikonOPC pre Slovensko.

Bezplatná konzultácia

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu, navrhneme Vám efektívne riešenie šité na mieru.

Nové články e-mailom

Položky označené hviezdičkou * je nutné vyplniť! | Items marked with asterisk * must be filled!
 
 

Ďalšie články z blogu

Príliš zaneprázdnený na zmenu?

Často stretávame ľudí, ktorí nám hovoria, že nemajú čas meniť procesy vo…
Pokračovanie článku