ERP - integrácia

Dormakaba je špičkovým výrobcom integrovaných subsystémových riešení zaznamenávania dochádzky, prevádzkových údajov a kontroly vstupov.
Výsledky hľadania •

Zrušte nezrovnalosti medzi plánovanými údajmi Vášho ERP systému a skutočnými údajmi z prevádzky pomocou riešení Kaba B-COMM ERP 4.

  • Zrušte nezrovnalosti medzi plánovanými údajmi Vášho ERP systému a skutočnými údajmi z prevádzky pomocou riešení Kaba B-COMM ERP 4.

Skúsenosť

Viac ako dve desaťročia sa venujeme intenzívnej spolupráci s výrobcami ERP systémov. Výsledkom sú úspešné, certifikované subsystémy zodpovedajúce zadaným požiadavkám.

Poradenstvo

Naši pracovníci v tíme ERP sú vysokomotivovaní špecialisti so stále narastajúcim know-how v oblasti ERP rozhraní, komunikácie, zaznamenávania prevádzkových údajov a dochádzky, kontroly vstupov a technológie našich terminálov.

ERP Integrácia

Hardvér

Od kľúčov cez zaznamenávanie dochádzky až po samotné zariadenia ponúka Kaba komplexné portfolio produktov z jednej ruky.

Softvér

B-COMM ERP 4 je prispôsobený novovyvinutým programom výrobcov ERP a je takto na aktuálnej úrovni. Množstvom užitočných modulov k B-COMM ERP ponúkame modulárny systém s vysoko flexibilnými softvérovými riešeniami.

Internacionalita

Viac ako 1450 zákazníkov na trhu ERP je roztrúsených po celom svete. Vo viac ako 60 krajinách, na všetkých piatich kontinentoch sú spokojní užívatelia ERP riešení, ktorí sa počítajú k našim zákazníkom.

Partnerské aliancie

Keď Vaše požiadavky vybočujú zo štandardu, Vaše želania môžeme splniť pomocou riešení našich partnerov.

Mám záujem o ponuku od KFB Control na ERP - integráciu DORMAKABA

Print Friendly, PDF & Email