Automatizácia
a riadiace systémy

Automatizácia s nami je komplexný proces, zahŕňa všetko od výberu a dodávky riadiaceho systému cez jeho inštaláciu až po asistenciu pri štarte.

Komplexné riešenia automatizácie, zahrňujúce výber a dodávku riadiaceho systému, manažment projektu, návrh riadiacich stratégií, kompletné programové vybavenie, inštaláciu a oživenie RS a asistenciu pri nábehu technológie.

Poskytovanie inžinierskych služieb v oblasti automatizácie, naši skúsení pracovníci, plne ovládajú programovanie distribuovaných riadiacich systémov (DCS) popredných svetových značiek (Foxboro, Honeywell, Fisher-Rosemount, Yokogawa, atď.) ako aj programovanie logických automatov (PLC Siemens, Allen Bradley, atď.) a blokovacích systémov (Triconex, HIMA, atď.).

  • Poskytovanie programátorských služieb, programovanie vo Visual Basic-u, C++, C#, .NET, VB, Java, JS, Perl, Shell, MS SQL, MySQL, Informix.

V tíme spoločnosti KFB Control s.r.o. sú inžinieri s certifikátom „TÜV FSEng certified SIS Functional Safety Engineer“, a inžinieri s platným kurzom a certifikátom pre offshore „Basic Offshore Safety Introduction and Emergency Response Training, including HUET plus Emergency Breathing System“.

Viac ako 20 ročné skúsenosti

Mám záujem o ponuku od KFB Control pre svoj projekt

Automatizácia - už viac ako 20 rokov

Môžete sa na nás spoľahnúť. Už od roku 1999 pracujeme na projektoch z oblastí automatizácie technologických procesov, nasadzovania prostriedkov informačných technológií a návrhu a inštalácie dochádzkových a prístupových systémov.

Print Friendly, PDF & Email