Automatizácia a riadiace systémy

Automatizácia s nami je komplexný proces, zahŕňa všetko od výberu a dodávky riadiaceho systému cez jeho inštaláciu až po asistenciu pri štarte.

Komplexné riešenia automatizácie, zahrňujúce výber a dodávku riadiaceho systému, manažment projektu, návrh riadiacich stratégií, kompletné programové vybavenie, inštaláciu a oživenie RS a asistenciu pri nábehu technológie.

 

Poskytovanie inžinierskych služieb v oblasti automatizácie, naši skúsení pracovníci, plne ovládajú programovanie distribuovaných riadiacich systémov (DCS) popredných svetových značiek (Foxboro, Honeywell, Fisher-Rosemount, Yokogawa, atď.) ako aj programovanie logických automatov (PLC Siemens, Allen Bradley, atď.) a blokovacích systémov (Triconex, HIMA, atď.).

 

Poskytovanie programátorských služieb, programovanie vo Visual Basic-u, C++, C#, .NET, VB, Java, JS, Perl, Shell, MS SQL, MySQL, Informix.

 

V tíme spoločnosti KFB Control s.r.o. sú inžinieri s certifikátom "TÜV FSEng certified SIS Functional Safety Engineer", a inžinieri s platným kurzom a certifikátom pre offshore "Basic Offshore Safety Introduction and Emergency Response Training, including HUET plus Emergency Breathing System".

Mám záujem o ponuku od KFB Control pre svoj projekt

20 rokov skúseností

 

Môžete sa na nás spoľahnúť. Už od roku 1999 pracujeme na projektoch z oblastí automatizácie technologických procesov, nasadzovania prostriedkov informačných technológií a návrhu a inštalácie dochádzkových a prístupových systémov.

Položky označené hviezdičkou * je nutné vyplniť! | Items marked with asterisk * must be filled!

Položky označené hviezdičkou (*) je nutné vyplniť