xFuel - Správa čerpania a stavu pohonných hmôt

Aplikácia na správu čerpania a stavu pohonných hmôt

Výsledky hľadania •

Nástroj pre firmy s vlastnými stojanmi na čerpanie pohonných hmôt. Slúži na evidenciu čerpaní a dočerpávaní pohonných hmôt, teploty v nádržiach a odosielanie reportov a varovných emailov spolu s evidovaním histórie všetkých zmien v spolupráci s externým softvérom na ovládanie čerpacích staníc a dochádzkovým systémom, z ktorého získava informácie o osobných a vozidlových kartách.

Užívateľské rozhranie

Rozhranie aplikácie je realizované cez web stránku, ktorá zobrazuje všetky informácie z xFUEL. Umožňuje konfigurovať niektoré jeho časti a zaznamenávať dočerpanie pohonných hmôt. Podľa prihlasovacích práv je prístup k štandardným údajom pre bežných užívateľov, alebo k podrobnejším údajom a konfigurácií pre administrátora.

Riešenie xFuel | Aplikácia na správu čerpania a stavu pohonných hmô

Informácie o čerpaniach pohonných hmôt

zo stojanov sú importované v pravidelných intervaloch pomocou importovacieho softwarového modulu. Pravidelné zasielanie správy emailom o zostatku pohonných hmôt na jednotlivých stojanoch, ako aj zasielanie varovných emailov o nízkej hladine paliva v nádržiach.

Informácie o osobných a vozidlových kartách

so všetkými potrebnými informáciami sú exportované v pravidelných intervaloch pomocou exportovacieho softwarového modulu do dochádzkového systému.

Kontrolný servis

  • pravidelná kontrola a zápis teplôt v nádržiach (kvôli prepočítavaniu objemu paliva). V prípade chyby odosiela varovný email.

Reportovací servis

  • pravidelná kontrola záznamov. Podľa nastavení generuje 2 druhy reportov:
  • vysokej priemernej spotrebe
  • tankovaní cez vozidlovú kartu, ktorá nepatrila tankujúcej osobe

Mám záujem o riešenie - xFuel

Print Friendly, PDF & Email