Unikátne prístupové a hotelové vstupné systémy

Ako regionálny partner KABA na Slovensku vám ponúkame systémy a komponenty online elektronického prístupu a dochádzky aj prostriedky fyzickej kontroly prístupu (turnikety, senzorové bariéry, zabezpečené vstupy, hotelové vstupné systémy, ai.).

Produkty KABA sú inovatívne a dizajnovo atraktívne. Viaceré získali prestížne ocenenie Product Design Award. To všetko pri zachovaní najvyššej kvality a bezpečnosti, už od roku 1862.

Výsledky hľadania •
Kaba - Riadenie prístupov - prístupové systémy

Riadenie prístupov

dormakaba má pripravený produktový program pre riešenia spravovania vstupov nezávislé od použitého systému. Pritom sú do jedného priechodzieho systému integrované mechanické a mechatronické produkty, digitálne kľúče a vložky, digitálne uzamykacie systémy a čítačky kariet s najmodernejším softvérom.

Kaba - Fyzické prístupové systémy

Fyzické prístupové systémy

Produktová paleta fyzických prístupových systémov Kaba zahŕňa turnikety a bezpečnostné karuselové dvere ako aj senzorové a vysokobezpečnostné prechodové bariéry. Systémy účinným spôsobom regulujú vstup do relevantných priestorov pomocou identifikačného média a dbajú o optimálny prechod osôb.
Kaba - Hotelové vstupné systémy

Hotelové vstupné systémy

Moderné hotelové vstupné systémy pre magnetické, čipové alebo bezkontakné karty. Systémy môžu pracovať v režime off-line alebo on-line. Produkty skupiny dormakaba sú inovatívne a dizajnovo atratktívne. dormakaba je svetovým lídrom v oblasti hotelových vstupných systémov.

Kaba - Riešenie pre ERP - prístupové systémy

Riešenia pre ERP systémy

Modulárne softvérové riešenia pre pripojenie, riadenie a prevádzku Kaba terminálov v ERP systémoch. Tieto riešenia podporujú registráciu času a ďalších dát, ako aj kontrolu riadenia prístupu zariadení.

Kaba - Manažment pracovnej sily - prístupové systémy

Manažment pracovnej sily

Produktová paleta zahŕňa multifunkčné terminály na vstup, softvérové a hardvérové aplikácie na spravovanie údajov zamestnancov a návštev, manažment dverí, diaľkovo riadené čítacie moduly ako aj biometrické komponenty.

Referencie

Print Friendly, PDF & Email