Hardwarové produkty KFB Control

Naše dochádzkové a prístupové systémy sú plne kompatibilné so SAP, získate s nimi aj komplexný servis a možnosť pokročilých nastavení.

Výsledky hľadania •
HW Produkt - zberná čítačka kariet

Zberná čítačka kariet

Zberač kariet (Zberná čítačka návštevníckych kariet CRVC01) je zariadenie určené na zber návštevníckych kariet pri odchode z areálu. Zariadenie dokáže zbierať karty aj s plastovým obalom, klipom a šnúrkou.
HW Produkt - ovládanie vstupných turniketov

Ovládanie turniketov

Elektronické zariadenie navrhnuté na nezávislé ovládanie priechodnosti až štyroch vstupno-výstupných turniketov, brán, dverí a iných priechodov, pre náhodnú kontrolu prechádzajúcich osôb podľa nastavenej pravdepodobnosti.

HW Produkt - informačný terminál KFB

Informačný terminál KFB

Informačný terminal KFB xTerminal je univerzálnym prostriedkom pre distribúciu informácií a spätný zber údajov. Jedná sa o otvorený systém, ktorý zákazníka nebude obmedzovať či už napevno naprogramovanou funkcionalitou, nedostatkom výkonu, alebo pamäťovej kapacity.
HW Produkt - Informačný terminál Preciso

Informačný terminál Preciso

Informačný terminal Preciso je univerzálnym prostriedkom pre distribúciu informácií a spätný zber údajov. Jedná sa o otvorený systém, ktorý zákazníka nebude obmedzovať či už napevno naprogramovanou funkcionalitou, nedostatkom výkonu, alebo pamäťovej kapacity.

Referencie

Print Friendly, PDF & Email