KFB Control

Spoločnosť bola založená v septembri 1999 ako inžinierska skupina pozostávajúca zo skúsených pracovníkov v oblasti Automatizácie a Informačných technológií.

V súčasnosti je jadrom činnosti KFB Control s.r.o. práca v oblasti automatizácie technologických procesov, nasadzovania prostriedkov informačných technológií a návrhu a inštalácie dochádzkových a prístupových systémov.
Naša spoločnosť je zmluvným partnerom firmy Schneider Electric, autorizovaným partnerom Honeywell Process Solutions pre komplexné dodávky ich produktov, regionálnym partnerom dormakaba a výhradným distribútorom produktov firmy Matrikon pre Slovensko a Českú republiku.

Náš tím

V tíme spoločnosti KFB Control s.r.o. sú inžinieri s certifikátom "TÜV FSEng certified SIS Functional Safety Engineer", a inžinieri s platným kurzom a certifikátom pre offshore "Basic Offshore Safety Introduction and Emergency Response Training, including HUET plus Emergency Breathing System". Spoločnosť KFB Control s.r.o. zaviedla a používa systém manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001 / EN ISO 9001:2008 od novembra 2008

Miroslav Kocka

Managing director

Ľuboslav Palkoci

Sales Manager

Martin Forro

Vedúci oddelenia Automatizácia

Referencie