Zaznamenávanie prevádzkových údajov

Séria terminálov B-web 95 00 pre zaznamenávanie prevádzkových údajov (BDE)
Výsledky hľadania •

Terminály B-web 95 00 pre zaznamenávanie prevádzkových údajov (BDE)

Úspešná, vyrábajúca firma potrebuje dobrú organizáciu a efektívnu výrobu. Toto si vyžaduje presné vyhodnocovanie údajov o zamestnancoch, objednávkach, strojoch, kvalite atď. Zbierať tieto údaje bežnými metódami je komplikované a finančne náročné. Najlepším riešením je efektívny systém BDE.

Terminály B-web 95 00 priateľské k užívateľovi automatizujú a optimalizujú proces zaznamenávania údajov. Integrujú sa do Vášho ERP systému a umožňujú okamžité odoslanie správy. Svojou robustnosťou a skleneným povrchom odolným voči poškrabaniu sú ideálne do priemyselného prostredia. Ďalšia ochrana sa môže dosiahnuť flexibilným ochranným rámom a kovovým krytom, ktorý sa dodáva na objednávku.

Štýlové terminály sa jednoducho inštalujú a sú nenáročné na obsluhu. Sú flexibilné, modulárne a dajú sa prispôsobiť a rozširovať podľa presných požiadaviek zákazníka. Môžu sa použiť aj na zaznamenávanie dochádzky a môžu sa rozšíriť o nové funkcie.

Terminály môžu byť komunikačným softvérom B-COMM prepojené s najrôznejšími aplikáciami, ktoré sú k dispozícii cez obchodných partnerov Kaba. Alternatívne môžu byť terminály integrované priamo do Vášho ERP systému.

Zaznamenávanie prevádzkových údajov

Mám záujem o ponuku od KFB Control na terminály DORMAKABA

Print Friendly, PDF & Email