Dormakaba Arios - bezpečnosť pre systémy RFID

Vsaďte na Dormakaba ARIOS, pretože bezpečnejšie to už nejde.
Výsledky hľadania •

Dormakaba  ARIOS (Advanced RFID Operation Security) je bezpečnostný koncept pre systémy kontroly vstupov, ktoré využívajú technológie RFID (napr. MIFARE).

Až doteraz boli systémy pre kontrolu vstupov chránené pomocou dátového kľúča. Ten však poznali niektorí zamestnanci alebo externisti. S revolučným bezpečnostným konceptom od Kaba sú príslušné systémy chránené niekoľkými dôvernými nečitateľnými kľúčmi a tiež špeciálnymi bezpečnostnými čipmi.

Bezpečnostný koncept Arios umožňuje užívateľom ukladať svoje dátové kľúče jednoducho s dôrazom na maximálnu bezpečnosť. Zabraňuje tomu, aby boli dátové kľúče odovzdané bez povšimnutia a zlepšuje tak úroveň zabezpečenia celého systému.

Dormakaba Arios - bezpečnosť pre systémy RFID

Bezpečnosť bez medzier

S Kaba Arios nepotrebujete zložité bezpečnostné postupy na to, aby váš bezpečnostný kľúč ostal bezpečný. Tento systém nepracuje s čitateľnými kľúčmi.

Zjednodušené procesy

Arios automatizovaný proces chráni systémové komponenty a identifikačné karty v priebehu uvádzania do prevádzky, počas prevádzky, údržby aj výroby kariet.

Dlhodobá bezpečnosť

S Dormakaba Arios je systém vždy up-to-date. Migračná cesta umožňuje jednoduchý a bezproblémový upgrade na najnovšie technológie, napríklad z MIFARE na MIFARE DESFire.

Bezpečnosť systémových komponentov

Bezpečnostné čipy vo všetkých komponentoch chránia dátové kľúče šifrovacím mechanizmom.

Bezpečnosť ID kariet

Každá ID karta je chránená vlastným, jedinečným prístupovým kľúčom.

Bezpečná výroba

Výrobca karty dostáva dočasný, tzv. výrobný kľúč, ktorý je platný iba počas výrobného procesu.

Bezpečná inštalácia

  • Neviditeľné, náhodne generované systémové kľúče.
  • Ako celosvetovo jediný systém sa takto Kaba ARIOS stará o bezpečnosť v rámci celého dodávateľského reťazca a spĺňa bezpečnostné smernice BSI TR RFID 03126-5.
  • (BSI: Spolkový úrad pre bezpečnosť v informačnej technike v Nemecku)

Mám záujem o riešenie - od KFB Control na bezpečnosť pre systémy RFID od DORMAKABA

Print Friendly, PDF & Email