Kontrola vstupov – mechanické a elektronické zámky

Kvalitné mechanické a elektronické zámky
Výsledky hľadania •

Mechanické zámky

Kabas Simplex® mechanické zámky s tlačidlom umožňujú riadiť a kontrolovať vstupy jednoduchým a pohodlným spôsobom. Nemusia sa spravovať žiadne kľúče alebo karty, nie je potrebný počítač ani výmena bateriek. Okrem toho sa da kombinácia na zámku zmeniť veľmi rýchlo bez toho, aby sa zámok musel z dverí odmontovať.

Elektronické zámky

Rodina elektronických zámkov Kaba E-Plex® ponúka širokú paletu flexibilných riešení kontroly vstupov. Tieto produkty sa rozlišujú podľa zložitosti. Môžu mať len jednoduché unikátne číslo PIN, môžu to byť zámky na kartu alebo zámky vyžadujúce softvér , pomocou ktorého sa môžu spravovať viacerí užívatelia a viaceré dvere. V ich funkciách sú obsiahnuté aj bezdrôtové riešenia, zoznamy vstupov, zamykanie a veľa ďalších.

Energeticky sebestačné elektronické zámky

Zámky PowerPlex sú elektronické zámky, ktoré nepotrebujú baterky ani žiadne externé elektrické napájanie. Zámok si vyrába svoj vlastný prúd pri každom ovládaní kľúčky. Tieto zámky sú preto výborným riešením pre malé a stredne veľké zariadenia, napr. pre málo navštevované miesta, miesta v obchodoch určené „len pre personál“, vojenské zariadenia atď.

Kontrola vstupov – mechanické a elektronické zámky

Mám záujem o ponuku od KFB Control na mechanické a elektronické zámky DORMAKABA

Print Friendly, PDF & Email