Kontrola vstupov

Kontrola vstupov

Výsledky hľadania •

Kontrola vstupov Dormakaba

Môže byť ťažké nájsť rovnováhu medzi neustále sa meniacimi požiadavkami na bezpečnosť Vašej firmy a flexibilným vstupom osôb a vozidiel. Prípadne chcete návštevám, zamestnancom a manažérom udeliť rôzne oprávnenia na vstup počas rôznych dní a v inom čase.

Alebo chcete skontrolovať, kto sa nachádza v budove a ktorí zamestnanci práve majú kľúč k mechanickým zámkom. Možno chcete počas stavebných prác koordinovať rôzne stupne bezpečnosti. A čo sa stane, keď sa Vaša firma rozrastie a Vaše požiadavky na bezpečnosť budú náročnejšie?

Alebo chcete skontrolovať, kto sa nachádza v budove a ktorí zamestnanci práve majú kľúč k mechanickým zámkom. Možno chcete počas stavebných prác koordinovať rôzne stupne bezpečnosti. A čo sa Odpoveďou je Kaba exos, rozsiahly a inteligentný systém manažmentu vstupov. Umožňuje z jedného centrálneho miesta alebo z viacerých miest koordinovať a jednoducho spravovať všetky oprávnenia na vstup. , keď sa Vaša firma rozrastie a Vaše požiadavky na bezpečnosť budú náročnejšie?

Kontrola vstupov

Mám záujem o ponuku od KFB Control na kontrolu vstupov DORMAKABA

Print Friendly, PDF & Email